Reklama

Te zakupy zapamięta na długo. 65-latek uszkodził wiatę sklepową i odjechał

14/05/2026 13:40

Policjanci z Kolna pracowali nad sprawą uszkodzenia wiaty sklepowej przez 65-letniego mieszkańca miasta, który podczas cofania narobił szkód, a potem jakby nigdy nic wszedł do sklepu, zrobił zakupy i odjechał.

Pod jednym z supermarketów w Kolnie kierowca Hondy uderzył w wiatę na wózki sklepowe podczas cofania. Dźwięk potłuczonego szkła nie speszył 65-latka. Jakby nigdy nic, mężczyzna wszedł do sklepu, zrobił zakupy i odjechał.

Na podstawie nagrania z monitoringu policjantom z Kolna udało się ustalić sprawcę tego zdarzenia. Okazało się, że to 65-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna przyznał się do czynu. Nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego nie zgłosił pracownikom sklepu uszkodzenia wiaty. Sprawa trafi do sądu, a kierowca odpowie za zniszczenie mienia.

Źródło: KPP w Kolnie
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości