Reklama

Tir wbił się między naczepy [FOTO]

23/05/2014 07:03

Kierowca ciężarówki opuszczającej teren Browaru Łomża wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy tira jadącego ul. Poznańską. Wbił się między naczepy samochodu. Kolizja totalnie sparaliżowała ruch na ulicy.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Ciężarowe volvo na gdańskich numerach rejestracyjnych wyjeżdżało z terenu Browaru Łomża, usiłując włączyć się do ruchu wzdłuż ul. Poznańskiej.

W tym czasie ulicą jechała ciężarówka na litewskich numerach rejestracyjnych. 43-letni kierowca polskiego tira wymusił na niej pierwszeństwo przejazdu. W rezultacie, wjechał między obie naczepy litewskiego renault.

Na szczęście, mimo znacznych uszkodzeń kabiny samochodu, mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Bez szwanku z wypadku wyszedł też 59-letni Litwin.

Reklama

Kolizja znacznie utrudniła jednak przejazd ul. Poznańską. Z aut wyciekła duża ilość oleju silnikowego. Usuwanie plamy z jezdni zajęło strażakom kilkadziesiąt minut.

- 43-latek za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych- podaje Urszula Brulińska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Panująca aura i wysokie temperatury łatwo powodują dekoncentrację kierowców. Tylko wczoraj policjanci zanotowali cztery kolizje, dziś o godz. 5.45 doszło już do kolejnego zderzenia pojazdów. Na skutek nieprawidłowej zmiany pasa ruchu, zderzyły się dwa samochody poruszające się ul. Zjazd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości