Reklama

To będzie wakacyjny hit? [VIDEO]

10/06/2015 06:43

„Piękni i Młodzi” nie zwalniają tempa. Właśnie wczoraj swoją premierę miała ich najnowsza piosenka. Wspólny projekt zespołu z Łomży z grupą „Playboys” nosi tytuł „Wyśmienicie". Utwór już doczekał się kilkuset tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

Na żywo „Pięknych i Młodych” będzie można będzie posłuchać na festynie sportowo-rekreacyjnym, który odbędzie się już w najbliższą sobotę , 13 czerwca na stadionie w Piątnicy. Występ grupy zapowiedziany jest na godz. 18.00. Wyśmienicie?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości