Reklama

To już jutro! Regionalne spotkanie formacyjne odbędzie się w Łomży

27/01/2025 13:05
STY28

Parafia Bożego Ciała w Łomży godz: 18:00

Wojownicy Maryi Łomża zapraszają mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat na kolejne regionalne spotkanie formacyjne. Odbędzie się ono już jutro, 28 stycznia br.

Wojownicy Maryi to dedykowana wyłącznie dla mężczyzn wspólnota maryjna, której charyzmatem jest naśladowanie cnót Najświętszej Maryi Panny oraz osobiste całkowite zawierzenie się Jej Niepokalanemu Sercu i opiece. Powstała ona w 2015 r. w Lądzie nad Wartą, a jej założycielem jest salezjanin – ks. Dominik Chmielewski.

W Łomży wspólnota ta działa bardzo aktywnie, systematycznie organizując różnego rodzaju spotkania. Już jutro na przykład zaprasza na regionalne spotkanie formacyjne, które może pomóc uczestnikom w odmianie duchowej perspektywy. Jego temat przewodni to „Chrystus wzorem bycia mężczyzną”. Odbędzie się ono w Parafii Bożego Ciała w Łomży.

Reklama

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie ks. Marek Żmijewski - wice moderator Centrum Ewangelizacji Dobrego Pasterza i Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży. Poprowadzi on wszystkich przybyłych na spotkanie przez wieczór pełny inspiracji i refleksji.

W planie jutrzejszego wydarzenia uwzględnione zostały: Msza Święta, Męski Różaniec oraz konferencja, którą poprowadzi właśnie ks. Żmijewski. Początek spotkania o godz. 18.00.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/01/2025 13:12
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości