Dzieci i Młodzież Studia Wokalnego Rok przywitały wakacje koncertem "To już lato". Było to podsumowanie sezonu artystycznego 2020/2021.
W czwartkowe popołudnie Regionalny Ośrodek Kultury rozbrzmiewał szlagierami muzyki polskiej i zagranicznej. Można było usłyszeć żywiołowe przeboje jak i sentymentalne ballady. Członkowie Studia ROK występowali zespołowo, solo czy w duetach, nie zabrakło występów doświadczonych wokalistów jak i tych debiutujących na scenie.
"Koncert został przyjęty niezwykle pozytywnie przez licznie przybyłą publiczność, która entuzjastycznie oklaskiwała każdy występ. Przyszedł też czas na pewne podsumowanie i pożegnanie utytułowanej i utalentowanej wokalistki Studia Wokalnego ROK - Laury Narolewskiej, zdobywającej czołowe miejsca na festiwalach i konkursach, która w tym roku zakończyła szkołę średnią i tym samym po ponad 10 latach kształcenia, występów i licznych wydarzeń artystycznych Instruktor ROKowych wokalistów – Agnieszka Żemek-Pawczyńska oficjalnie podziękowała za wspaniałą współpracę. Wokalistom, rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w działalność Studia Wokalnego ROK życzymy ciepłych i bezpiecznych wakacji" - czytamy w komunikacie Regionalnego Ośrodka Kultury.
Reklama
Źródło: nadesłane