Przy ulicy Wyszyńskiego ponownie uruchomiono tor gokartowy. Sprawdź szczegóły dotyczące korzystania z tej atrakcji.
Na parkingu przy parku wodnym w Łomży (ul. Wyszyńskiego) pojawił się tor gokartowy, który - jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - będzie czynny codziennie w godzinach 11:00-21:00.
Dla uczniów przygotowana została specjalna niespodzianka.
- Na zakończenie roku szkolnego w dniu 23 czerwca przez cały dzień dzieci i młodzież za okazaniem świadectwa z czerwonym paskiem będą miały przejazd gratis! - informuje MOSiR.
zdj. główne: facebook.com/mosirlomza
źródło zdjęć: facebook.com/mosirlomza