Tor gokartowy ponownie w Łomży [FOTO]

21/06/2023 13:14

Przy ulicy Wyszyńskiego ponownie uruchomiono tor gokartowy. Sprawdź szczegóły dotyczące korzystania z tej atrakcji.

Na parkingu przy parku wodnym w Łomży (ul. Wyszyńskiego) pojawił się tor gokartowy, który - jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - będzie czynny codziennie w godzinach 11:00-21:00.

Dla uczniów przygotowana została specjalna niespodzianka.

- Na zakończenie roku szkolnego w dniu 23 czerwca przez cały dzień dzieci i młodzież za okazaniem świadectwa z czerwonym paskiem będą miały przejazd gratis! - informuje MOSiR.

zdj. główne: facebook.com/mosirlomza

źródło zdjęć: facebook.com/mosirlomza

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/08/2024 08:46

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości