Reklama

Trafi przed sąd za narkotyki

26/05/2014 10:59

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta, w mieszkaniu którego znaleźli prawie 42 gramy marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut przetwarzania środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły czwartek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z wcześniejszych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mieszkający tam mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków. Jak się okazało, przypuszczenia były słuszne. W przeszukanych pomieszczeniach mundurowi znaleźli ususzone i przygotowane do przetworzenia dwie rośliny konopi. Funkcjonariusze w sumie zabezpieczyli prawie 42 gramy suszu.

W miniony piątek 27-latek usłyszał zarzut dotyczący przetwarzania środków odurzających. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości