Trwa 34. Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Walizka", podczas którego mieszkańcy Łomży mogą oglądać przeróżne spektakle w wykonaniu teatrów z Polski i z zagranicy. Pierwsze wydarzenia już za nami.
W czwartek (10.06) mogliśmy obejrzeć spektakle na żywo w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży oraz Miejskim Domu Kultury, a także spektakle online w Hali Kultury. Odbyły się też wydarzenia towarzyszące w Galerii pod Arkadami, na ul, Długiej i placu Katedralnym.
Na spektakle konkursowe obowiązują bezpłatne wejściówki, które są dostępne w Biurze Organizacji Widowni – tel. 86 216 31 93. Wstęp na wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.
Co będzie działo się w kolejnych dniach?

fot. Marcin Kossakowski