Reklama

Trwa akcja gaśnicza na Mickiewicza [FOTO]

25/01/2015 16:37

Na poddaszu budynku przy ulicy Mickiewicza w Łomży zapaliły się sadze w kominie. Jak informuje dyżurny Straży Pożarnej, sytuacja została już opanowana, choć akcja gaśnicza jeszcze trwa. Na chwilę obecną najprawdopodobniej nie ma już zagrożenia.

Pożar wybuchł około godz. 17.00 w budynku przy ul. Mickiewicza na tyłach Biedronki. Na miejsce udała się Straż Pożarna, która natychmiast podjęła akcję gaśniczą. Strażacy wciąż jeszcze są na miejscu, ale sytuacja została już opanowana.

Choć dyżurny Straży zastrzega, że ostateczną decyzję o tym, czy wszelkie zagrożenie zostało wyeliminowane podejmie dowódca akcji, który jest na miejscu zdarzenia, to już w tej chwili można powiedzieć, że mieszkańcom nie zagraża już niebezpieczeństwo. Na szczęście nie ma żadnych osób poszkodowanych.

Reklama

W okresie zimowym strażacy dość często są wzywani do płonącej w przewodach kominowych sadzy. Tego typu pożar zazwyczaj jest efektem zaniedbania właścicieli budynków, którzy "oszczędzają" na czyszczeniu kominów przed sezonem grzewczym. Jak widać w tym przypadku "oszczędność" chyba niezbyt się opłaciła. Całe szczęście, że nikt przez to nie ucierpiał.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości