Reklama

Trwa głosowanie na Paulinę

07/10/2015 10:47

Pamiętacie o głosowaniu na Paulinę Salwowską w programie Must Be The Music? Mamy nadzieję, że tak. Dla pewności jednak przypominamy, że głosowanie trwa do jutra (czwartku) do południa i codziennie mozna oddać 10 głosów. Tymczasem Paulina... nagrała swój cover piosenki Jamesa Browna!

Przypomnijmy jeszcze raz. Paulina Salwowska z Łomży wystąpiła w castingu do programu Must Be The Music wyemitowanym w Polsacie w miniona niedzielę. Wystąpiła tak, że zebrała znakomite opinie zarówno jury, jak też widzów programu i z wynikiem "4 x TAK" znalazła się w półfinale. Również w niedzielę od godz. 22.00 rozpoczęło się głosowanie na uczestników programu za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku. Głosowanie trwa do czwartku do godz. 12.00. Każdy użytkownik Facebooka może oddać 10 głosów dziennie.

W momencie publikacji tego artykułu na Paulinę oddano 15% wszystkich głosów co oznacza, że jest w ścisłej czołówce i ma szansę zwyciężyć. W ubiegłym tygodniu do zwycięstwa trzeba było uzyskać 16%, a na drugie miejsce wystarczyło 14% głosów. Pomóżmy jej wygrać!

Reklama

Wczoraj w studiu Groovefor Paulina nagrała swoje wykonanie covera piosenki Jamesa Browna "It"s a man"s world", którą zaśpiewała w programie. Słuchajcie i głosujcie na Paulinę. Pokażmy, że wspieramy naszą przedstawicielkę, która przecież jest najlepsza. Bez względu na to, jak dobrzy są wszyscy inni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości