Reklama

Trwa nabór wniosków na instalacje hybrydowe i fotowoltaiczne w Łomży

22/04/2021 07:40

Miejscy urzędnicy przypominają, że do końca kwietnia trwa nabór grantobiorców do projektu pn. „Instalacje fotowoltaiczne/kolektory słoneczne na budynkach mieszkalnych na terenie miasta Łomża”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Dofinansowaine do instalacji fotowoltaicznej, solarnej, w wysokości 65% wartości inwestycji, otrzymają 53 gospodarstwa domowe. Projekt obejmuje realizację 19 szt. instalacji mieszanych (19 szt. instalacji fotowoltaicznej do 5 kW + 19 szt. instalacji kolektorów słonecznych (o mocy: 4 kW-5 szt.; 6kW-10 szt.; 8 kW–4 szt.) oraz 34 szt. instalacji fotowoltaicznej do 5 kW.

Wniosek o udział w projekcie można składać  do 30 kwietnia 2021 r.  w godz. od 7:30  do 15:30 w pokoju 110 Urzędu Miejskiego w Łomży, Wydział Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, bądź przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża.

Reklama

Informacje dot. naboru można uzyskać w Wydziale Inwestycji Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Łomży pok. 110 bądź pod nr tel. 86 2156715, 86 2156798.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania są dostępne --->TUTAJ<---.

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości