W tym roku pątnicy będą szli pod hasłem „Pielgrzymi Nadziei - 100 lat Diecezji Łomżyńskiej”.
Trwają przygotowania do 41. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę. Pątnicy tradycyjnie wyruszą w drogę 1 sierpnia spod Katedry Łomżyńskiej, a do Częstochowy dotrą 13.
- Droga Siostro, Bracie! Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to my ci pomożemy - TAK to miejsce jest dla Ciebie. Pielgrzymka pozwala odkrywać kim jesteśmy naprawdę, To czas kiedy umacniamy relacje z Panem Bogiem, poznajemy prześwietnych ludzi, naszą pielgrzymkową rodzinę i przede wszystkim niesiemy to co w naszych sercach do Mamy, która przecież nas zna- zachęcają do udziału organizatorzy.
Reklama
W jubileuszowym roku Diecezji Łomżyńskiej pątnicy wyrusza pod hasłem „Pielgrzymi Nadziei - 100 lat Diecezji Łomżyńskiej ”
- To nie tylko hasło, to misja, którą niesiemy do Matki Bożej! Każdy z nas ma w swoim życiu nadzieję na „coś”. Podczas pielgrzymki oddaj te pragnienia Mamie która zna nas najlepiej- dodają organizatorzy.
Pątnicy z Łomży pierwszego dnia dotrą do Ostrowi Mazowieckiej, gdzie połącza się z grupą, która wyruszy z Ostrołęki. Dalej wspólnie będą kontynuować pielgrzymkę.
