Do gali finałowej wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek zostało jeszcze prawie 1,5 miesiąca, ale wbrew pozorom, to wcale nie jest dużo czasu. 25 uczestniczek konkursu ciężko pracuje, by opanować układy choreograficzne, które zaprezentują na scenie 14 listopada.
Dziewczyny muszą dużo ćwiczyć, bo czasu zbyt wiele nie ma, a pracy jest mnóstwo. Dlatego, oprócz zajęć z choreografem, które mają w każdy weekend, muszą dodatkowo ćwiczyć indywidualnie. Dziś dziewczęta "szlifowały" układ, który będą wykonywać podczas pierwszego wyjścia na scenę podczas gali finałowej. Zdają sobie sprawę z tego, że jury nie będzie oceniać układu jako takiego, lecz każdą z nich indywidualnie, dlatego zapału do pracy nie brakuje. Nie brakuje też jednak śmiechu i dobrej zabawy, a chyba właśnie to w tym wszystkim jest najważniejsze.
Dziewczęta ćwiczą w każdy weekend. Jak mówią, w ubiegłym tygodniu uczyły się prawidłowo malować i dbać o fryzurę. Miały też profesjonalną sesję zdjęciową. Oczywiście nie mogło zabraknąć zajęć z choreografem. Wszytkie te elementy będą musiały połączyć w finale. Która wypadnie najlepiej, ta otrzyma koronę.
Przypominamy też, że cały czas trwa głosowanie na Miss Internetu. Aby oddać głos na swoją faworytkę trzeba wejść na oficjalną stronę konkursu http://www.missziemilomzynskiej.pl/2015/09/18/zostanmiss/
Dziś odwiedziliśmy dziewczyny podczas ich przygotowań z kamerą.
;