Reklama

Udana sobota zawodników Fight Club Łomża [FOTO]

10/10/2022 08:25

5 reprezentantów ekipy Fight Club Łomża wzięło udział w Mistrzostwach MMA Polska, które odbyły się w Gliwicach.

Krystian Kowalczyk stanął na najwyższym stopniu podium wygrywając całą swoją kategorie Junior-61,2kg. 

- Krystian nie przestaje nas zaskakiwać i z zawodów, na zawody, z walki, na walkę pokazuje coraz większy poziom i mądrość - mówi Damian Zorczykowski.

Kuba Dobrzycki uplasował się na drugim miejscu podium, natomiast Kinga Szyłak, dla której były to pierwsze zawody, stanęła na trzecim.

- Krystian i Karol niestety odpadli z turnieju, na którym wzięło udział ponad 400 zawodników z całej Polski. Organizacja zawodów, poziom walk i całego wydarzenia na najwyższym poziomie i tu ukłony dla organizatorów.

Reklama

W Mińsku Mazowieckim najmłodsi fighterzy rywalizowali w XIII turnieju NO-GI JIU JITSU. Oliwia Zorczykowska zdobyła złoty medal po dwóch rewelacyjnych pojedynkach, Olaf Hermanowski po dwóch świetnych walkach przywiózł do Łomży srebro. 

zdj. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości