5 reprezentantów ekipy Fight Club Łomża wzięło udział w Mistrzostwach MMA Polska, które odbyły się w Gliwicach.
Krystian Kowalczyk stanął na najwyższym stopniu podium wygrywając całą swoją kategorie Junior-61,2kg.
- Krystian nie przestaje nas zaskakiwać i z zawodów, na zawody, z walki, na walkę pokazuje coraz większy poziom i mądrość - mówi Damian Zorczykowski.
Kuba Dobrzycki uplasował się na drugim miejscu podium, natomiast Kinga Szyłak, dla której były to pierwsze zawody, stanęła na trzecim.
- Krystian i Karol niestety odpadli z turnieju, na którym wzięło udział ponad 400 zawodników z całej Polski. Organizacja zawodów, poziom walk i całego wydarzenia na najwyższym poziomie i tu ukłony dla organizatorów.
Reklama
W Mińsku Mazowieckim najmłodsi fighterzy rywalizowali w XIII turnieju NO-GI JIU JITSU. Oliwia Zorczykowska zdobyła złoty medal po dwóch rewelacyjnych pojedynkach, Olaf Hermanowski po dwóch świetnych walkach przywiózł do Łomży srebro.
zdj. nadesłane