W pierwszym tegorocznym wydawnictwie Urzędu Miejskiego w Łomży przeczytamy m.in. o samorządowym becikowym, które w Łomży wydawane jest już piąty rok, transporcie na szczepienia dla seniorów, poznamy opinie radnych na temat tegorocznego budżetu miasta. Najbliżsi współpracownicy wspominają zmarłego radnego Witolda Chludzińskiego. Ciekawą propozycję stanowi, wywiad z radnym Rady Miejskiej Łomży Andrzejem Wojtkowskim, który opowiada o pracy w samorządzie i pasji do koszykówki. Nie zabrakło też informacji z wydarzeń sportowych.
Wydawnictwo Urzędu Miejskiego w Łomży w formie biuletynu informacyjnego ukazuje się od października 2019 roku. - W przygotowywanych przez nasz zespół redakcyjny artykułach znajdziemy aktualności z życia miasta. Są to informacje samorządowe, relacje z wydarzeń, ciekawe wywiady, czy zapowiedzi różnego rodzaju przedsięwzięć, zwłaszcza tych, które organizuje Miasto Łomża – informuje Grzegorz Daniluk, kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta, będący jednocześnie redaktorem naczelnym miejskiego wydawnictwa.
W każdym numerze, na przedostatniej stronie urzędowego biuletynu, znajduje się również wykaz punktów, w których jest on dostępny. Łącznie takich miejsc jest już kilkadziesiąt, a Ratusz informuje o możliwości zgłaszania się przedstawicieli firm czy przedsiębiorstw, które są zainteresowane dystrybucją pisma w swoich lokalach. Chętni mogą to zrobić wysyłając wiadomość pod adresem mailowym: redakcja@um.lomza.pl.
Wykaz punktów dystrybucji Biuletynu Informacyjnego Urzędu Miejskiego w Łomży "My z Łomży":
