Ukraińcy mogą korzystać z miejskiej komunikacji za darmo - tak wynika z zarządzenia wydanego przez włodarza Łomży.
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wydał zarządzenie dotyczące przejazdów autobusami MPK.
Obywatele Ukrainy nie muszą kupować biletów. Mogą korzystać z komunikacji miejskiej za darmo w granicach administracyjnych Łomży. Muszą jednak mieć przy sobie paszport lub inny dokument potwierdzający obywatelstwo ukraińskie.
Darmowe autobusy będą dostępne dla Ukraińców do 30 czerwca.
