Reklama

Ukraińcy nie muszą mieć biletów MPK. Zarządzenie prezydenta

01/03/2022 14:53

Ukraińcy mogą korzystać z miejskiej komunikacji za darmo - tak wynika z zarządzenia wydanego przez włodarza Łomży.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wydał zarządzenie dotyczące przejazdów autobusami MPK. 

Obywatele Ukrainy nie muszą kupować biletów. Mogą korzystać z komunikacji miejskiej za darmo w granicach administracyjnych Łomży. Muszą jednak mieć przy sobie paszport lub inny dokument potwierdzający obywatelstwo ukraińskie. 

Darmowe autobusy będą dostępne dla Ukraińców do 30 czerwca. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości