Reklama

Ukrywał się od 8 lat. Wpadł w Łomży.

19/04/2012 12:57

Poszukiwany listem gończym 28-letni mężczyzna wpadł wczoraj w Łomży. Policjanci szukali go od 2004 roku. Mężczyzna odpowiada za kradzieże i włamania.

- Kilka dni temu do Komendy Miejskiej Policji w Łomży trafiło pismo z KPP w Pile dotyczące 28- latka, poszukiwanego listem gończym. Z informacji pilskich kryminalnych wynikało, że mężczyzna był widziany na terenie Łomży- informuje Urszula Brulińska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Łomży.

Informacja okazała się prawdziwa. Łomżyńcy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Piły, zatrzymali mężczyznę wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań w Łomży.

-  Zupełnie zaskoczony wizytą policjantów 28-latek nie stawiał żadnego oporu. Kolejny raz próbował jeszcze przekonać funkcjonariuszy, że nie jest osobą poszukiwaną. W tym celu ponownie podał fałszywe dane osobowe. Jednak interweniujący policjanci nie dali wiary jego tłumaczeniom. Kilka godzin później trafił on do aresztu- dodaje Urszula Brulińska.

Reklama

28-letni mieszkaniec Piły był poszukiwany od 2004 roku. Na terenie swojego miasta dopuścił się kradzieży i włamań, potem przebywał w różnych miejscach w kraju. Za każdym razem podawał fałszywe dane personalne. Teraz mężczyzna trafił do aresztu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości