Drużyna UKS-u 4 Łomża rozpoczęła rywalizację w ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 13.
Turniej odbywa się w Ujeździe. O awans do kolejnej fazy rozgrywek powalczą cztery ekipy.
Podopieczne trenerów Marcin Piotrowski, Aleksandry Olszewskiej oraz Mariusza Komorowskiego w pierwszym spotkaniu mierzą się z Rawią BWEKO Rawicz. Oglądajcie!
Link znajduje się TUTAJ.