Czy ktoś zatrzyma zawodniczki Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej?
Łomżanki wygrały trzecie spotkanie podczas XIX Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy.
Nasze zaczęły rywalizację w zmaganiach od wygranej 30:9 z zespołem z Olsztyna. W pierwszym dzisiejszym starciu ograły aż 46:10 AS Mrągowo! A teraz? Rozbiły gospodynie aż 40 punktów!
UKS 4 Łomża - SP 3 Nidzica 57:17
UKS 4: Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Aniela Nowacka, Danuta Zapert, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Grabowska, Patrycja Laszkowska.
O godz. 18:00 ostatni mecz grupowy naszych koszykarek. Ekipa UKS-u 4 Łomża zagra z La Basketem Warszawa. Początek o godz. 18:00. Stawką jest pierwsze miejsce w grupie.