Reklama

UKS 4 Łomża jak walec! [FOTO]

Czy ktoś zatrzyma zawodniczki Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej?

Łomżanki wygrały trzecie spotkanie podczas XIX Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt o puchar burmistrza Nidzicy.

Nasze zaczęły rywalizację w zmaganiach od wygranej 30:9 z zespołem z Olsztyna. W pierwszym dzisiejszym starciu ograły aż 46:10 AS Mrągowo! A teraz? Rozbiły gospodynie aż 40 punktów!

UKS 4 Łomża - SP 3 Nidzica 57:17
UKS 4:
Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Maja Bronowicz, Zofia Fraszczyk, Aniela Nowacka, Danuta Zapert, Anna Trzonkowska, Zofia Mieczkowska, Zofia Pupik, Zuzanna Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzanna Grabowska, Patrycja Laszkowska. 

Reklama

O godz. 18:00 ostatni mecz grupowy naszych koszykarek. Ekipa UKS-u 4 Łomża zagra z La Basketem Warszawa. Początek o godz. 18:00. Stawką jest pierwsze miejsce w grupie.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/04/2025 16:43
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości