05/04/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
UKS 4 Łomża triumfuje w XIX Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt zdobywając puchar burmistrza Nidzicy! Zawodniczki imponują formą, wygrywając kolejno z Olsztynem, AS Mrągowo i gospodyniami, uzyskując znakomity wynik 57:17. Dziewczęta: Alicja, Klara, Maria, Maja, Zofia (x2), Aniela, Danuta, Anna, Zuzanna (x2), Julia, Aleksandra, Patrycja, prezentują doskonałą grę. Ostatnie spotkanie z La Basketem Warszawa o godz. 18:00. Walka o pierwsze miejsce w grupie! ???????? #koszykówka #UKS4 #Łomża