Reklama

UKS 4 Łomża rozpoczyna walkę. Piotrowski: Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony

Drużyna UKS-u 4 Łomża rozpoczyna dziś rywalizację w ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 13. Turniej odbędzie się w Ujeździe. O awans do kolejnej fazy rozgrywek powalczą cztery ekipy.

Podopieczne trenerów Marcin Piotrowski, Aleksandry Olszewskiej oraz Mariusza Komorowskiego są gotowe do rywalizacji chcąc jak najlepiej reprezentować Łomżę na ogólnopolskiej arenie.

Zespół wyruszył w drogę już o godzinie 8:00 rano. Jak podkreśla trener Piotrowski, dla drużyny ważny jest nie tylko wynik sportowy, ale również sposób, w jaki zaprezentują się podczas turnieju.

- Jedziemy przede wszystkim pokazać się z jak najlepszej strony oraz dumnie reprezentować nasze miasto - mówi szkoleniowiec.

Łomżanki zmierzą się z wymagającymi rywalkami, a szczególnie trudnym sprawdzianem ma być sobotni mecz.

Reklama

- Myślę, że spotkanie z Pabianicami będzie najtrudniejsze, ale mamy swoje założenia na ten mecz - dodaje Piotrowski.

Trener zwraca również uwagę na fakt, że jego drużyna należy do młodszych uczestników turnieju, co czyni ten występ jeszcze cenniejszym pod względem szkoleniowym.

- Musimy pamiętać, że jedziemy tam jako drużyna o rok młodsza, więc przede wszystkim chcemy zbudować doświadczenie oraz pokazać, że koszykówka w Łomży stoi na wysokim poziomie - podkreśla.

Harmonogram spotkań UKS 4 Łomża
Piątek, 10 kwietnia 

16:30: UKS 4 Łomża - Rawia BWEKO Rawicz
Sobota, 11 kwietnia
15:15: PTK Furta Pabianice - UKS 4 Łomża
Niedziela, 12 kwietnia
12:15: UKS Orlik 4Ever Ujazd - UKS 4 Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości