Reklama

Ul. Długa 24: Pierwsze biuro senatorskie Marka Komorowskiego [VIDEO i FOTO]

08/02/2020 14:57

Senator Marek Komorowski otworzył dziś w Łomży przy ul. Długiej 24 swoje biuro parlamentarne. Część wyposażenia pochodzi z dawnego gabinetu poselskiego Bernadety Krynickiej. Punkt mieści się kilkadziesiąt metrów do biura posła Lecha Kołakowskiego.

Uroczyste otwarcie miało miejsce w sobotę w towarzystwie m.in. biskupów, księży, sympatyków i działaczy Prawa i Sprawiedliwości, był też  poseł i minister edukacji Dariusz Piontkowski. Poświęcenia biura dokonał biskup łomżyński Janusz Stepnowski.

- Jestem nastawiony na współpracę z samorządami, mieszkańcami, z osobami, które prowadzą różnego rodzaju działalność gospodarczą – mówi senator Marek Komorowski, radca prawny z Zambrowa. - Mam nadzieję, że kolejne biuro parlamentarne, w tym przypadku senatorskie przybliży mieszkańcom parlament – dodaje Komorowski.

Reklama

Mandat senatora w okręgu łomżyńsko-suwalskim Komorowski zdobył w ostatnich wyborach parlamentarnych, po śmierci wcześniejszego kandydata Kornela Morawieckiego. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości z Zambrowa uzyskał ponad 111 tys. głosów w okręgu nr 59.

Biuro w lutym ma być czynne w godzinach 12- 16. Od marca w biurze senatorskim będzie zatrudniony pracownik i będzie działało w godzinach 8 – 16.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości