Do jutra kierowcy poruszający się Aleją Legionów będą musieli liczyć się w utrudnieniami w jeździe. Wznowione zostały bowiem prace remontowe na dwóch odcinkach głównej arterii miasta. Jak poinformował Oddział Drogowy UNIBEP S.A., roboty mają zostać zakończone do czwartku 22 października.
UNIBEP S.A. Oddział Drogowy poinformował Urząd Miejski w Łomży, że w dniach 20-22 października 2015 r. zostają wznowione roboty remontowe bitumiczne na terenie miasta Łomża obejmujące Al. Legionów w pobliżu skrzyżowania z ul. Kopernika oraz ul. Rządową. Informacja z ratusza została jednak przekazana dopiero dzisiaj, dlatego nie mogliśmy jej podać z wyprzedzeniem. Mimo to warto liczyć się z utrudnieniami i wybierać inną trasę przejazdu przez miasto.