Reklama

W ciągu godziny prawo jazdy straciło kolejnych trzech kierowców!

26/07/2024 09:56

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj na drogach powiatu łomżyńskiego policjanci z drogówki sprawdzali jak kierowcy respektują ograniczenia prędkości. W ciągu godziny zatrzymali aż trzech kierowców jadących za szybko.

- Po 18 jako pierwszy zatrzymany został 20-letni mieszkaniec Zbójnej, który w Miastkowie jechał bmw. Przekroczył on dozwoloną prędkość o 53 kilometry na godzinę. Pół godziny później w Nowogrodzie wpadł mieszkaniec województwa mazowieckiego. 61-letni mężczyzna jechał audi 109 kilometrów na godzinę w miejscu gdzie obowiązywała pięćdziesiątka. Po 25 minutach kolejny kierowca przekroczyła prędkość aż o 72 kilometry na godzinę w miejscowości Zbójna. 39-letni mieszkaniec Wrocławia jechał bmw. Wszystkie trzy kontrole zakończyły się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatami karnymi w wysokości 1500 i 2500 złotych - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Mieszkańcy wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi w tym miejscu do przekraczań prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawnione wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem mapy.

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 26/07/2024 11:17
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości