Reklama

W czasie wolnym zatrzymał pijanego rowerzystę

02/05/2017 09:01

Jadącego całą szerokością jezdni rowerzystę zauważył w czasie wolnym podróżujący z rodziną funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Policjant, który podejrzewał, że mężczyzna jest nietrzeźwy, powiadomił dyżurnego Policji i uniemożliwił mu dalszą jazdę aż do czasu przybycia patrolu.

Wczoraj późnym popołudniem będący po służbie funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Łomży, jadąc drogą krajową nr 63, tuż przed Łomżą, zauważył przed sobą jadącego całą szerokością jezdni rowerzystę.

Zachowanie rowerzysty na drodze było bardzo nieprzewidywalne. Policjant mając świadomość zagrożenia, natychmiast zadzwonił do dyżurnego Policji i poinformował o swoich podejrzeniach co do stanu trzeźwości mężczyzny kierującego rowerem. Wyprzedził rowerzystę, a następnie zatrzymując go uniemożliwił dalszą jazdę.

Reklama

Gdy na miejsce dojechał patrol Policji potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariusza. Okazało się, że 55-letni kierowca jednośladu był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości