Reklama

W Ekonomiku także świetnie się bawili [FOTO]

25/01/2015 12:02

Od wręczania kwiatów i podziękowań wychowawcom rozpoczęli wczorajszą studniówkę uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Później były życzenia dyrektora Pawła Drożynera dobrze zdanej matury, przed którą jednak zaprosił on wszystkie pary na parkiet, gdzie pod przewodnictwem jego samego odtańczono tradycyjnego poloneza.

Bal studniówkowy rozpoczął się o godz. 19.00 w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, w której z pewnym trudem pomieściły się wszystkie pary. Sam polonez trwał dość długo ze względu na dużą liczbę uczestników, którzych było tak wielu, że nie było możliwości by wszyscy jednocześnie mogli odtańczyć poloneza. Klasy tańczyły wię po kolei, a najwięcej napracowali się obaj dyrektorzy: Paweł Drożyner i Krzysztof Domalewski oraz ich partnerki, ponieważ musieli oni poprowadzić każdą klasę. Nogi więc pewnie po tym bolały, ale po minach nie było to widoczne. Wszystko zresztą zostało perfekcyjnie przygotowane i bardzo sprawnie przeprowadzone.

Studniówkowicze bawili się do późnej nocy i z pewnością długo będą wspominać ten bal.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości