Reklama

W galerii Veneda się zebraliśmy, świątecznych piosenek wysłuchaliśmy [FOTO i VIDEO]

21/12/2014 12:05

- Święta, święta zaczynamy, choineczkę ubieramy i ... wspólnie kolędy śpiewamy! Już bombeczki zawieszone, wszystkie lampki zapalone. Bo to są święta, bo to są święta i każda buzia uśmiechnięta - śpiewała jedna z uczestniczek sobotniego kolędowania w Galerii Veneda. I rzeczywiście. O tym, że święta to czas spędzany zazwyczaj w ciepłej, rodzinnej atmosferze przy akompaniamencie znanych kolęd wiedzą wszyscy.

Jednak to dzieci z niecierpliwością wyczekują pierwszej gwiazdki i z wypiekami na twarzy czekają na upragniony dzwonek do drzwi. 

Jak podkreślała Justyna Wawrzyniak, instruktorka z Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, najmłodsi podczas występów mogli liczyć przede wszystkim na dobrą zabawę. 

- Na dzieci czekał repertuar świątecznych piosenek i kolęd - mówiła - Planowane są także atrakcje związane z grą na instrumentach - komentowała instruktorka.

Podczas rodzinnej imprezy w Galerii najmłodsze pociechy mogły kreatywnie spędzić czas, podczas gdy rodzice mieli trochę czasu, by zająć najważniejszym przecież ( przynajmniej według dzieci) - pakowaniem prezentów.

Reklama

W specjalnym punkcie radośni pomocnicy Mikołaja przystrajali zakupione w Galerii prezenty, by cieszyły oko i bajecznie wyglądały nawet pod najbardziej oryginalną choinką. Na szczęście akcja potrwa jeszcze do 24 grudnia. W godz.12-21 (w Wigilię do godz. 14) będzie można zgłosić się do specjalnych punktów, tak by ci, którzy świąteczne zakupy odłożyli na później także mieli okazję przybrania upominków. Wystarczy przynieść ze sobą paragon z któregoś ze sklepów w Galerii, w którym został zakupiony prezent.

Reklama

 Przypomnijmy, że dla wygody klientów Galeria jest nieco dłużej otwarta przed świętami. Od 19 do 21 grudnia sklepy czynne są aż do godz. 22. Natomiast Tesco - całą dobę. Warto więc skorzystać z okazji, tym bardziej, że już w poniedziałek i wtorek w sklepach na terenie Galerii  zrobimy zakupy zwyczajnie - do godz. 21. Natomiast w samą Wigilię zarówno sklepy jak i Tesco czynne są tak, jak większość sklepów tego dnia - do godz. 14.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości