Ze wstępnym informacji wynika, że kierująca pojazdem osobowym wymusiła pierwszeństwo, co doprowadziło do kolizji.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 6:20 na trasie Łomża–Ostrołęka. Z pierwszych informacji wynika, że kierująca pojazdem marki Opel, wyjeżdżając z ulicy Janowskiej, wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do kolizji z busem.
Na miejscu pracowały straż pożarna i policja, które ustalają dokładny przebieg zdarzenia.
Kierowcy byli trzeźwi. Ruch odbywa się bez utrudnień.