Reklama

W Łomży powstanie Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych

19/03/2015 11:35

Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych powstanie w Łomży - postanowił prezydent Mariusz Chrzanowski. Rada ma się zająć opiniowaniem i inspirowaniem działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ich integracją zawodową i społeczną. Prezydent zaprasza zainteresowane osoby do zgłoszenia chęci wstąpienia do Rady.

Jak przekazuje Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miejskiego w Łomży, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zamierza utworzyć Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych. W związku z powyższym zaprasza zainteresowane osoby niepełnosprawne oraz działające w stowarzyszeniach i organizacjach zajmujących się osobami niepełnosprawnymi, do zgłoszenia chęci wstąpienia do powyższej Rady.

- Na zgłoszenia czekamy do końca marca pod adresem: portal@um.lomza.pl. Swoje zgłoszenia można również zostawić w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego - informuje Czech.

Reklama

Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych zajmie się opiniowaniem i inspirowaniem działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ich integracją zawodową i społeczną.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości