Reklama

W Parku Jana Pawła II pojawi się parklet

24/08/2020 09:01

Już niebawem mieszkańcy Łomży będą mogli skorzystać z pierwszego w naszym mieście parkletu, czyli służącej wypoczynkowi drewnianej konstrukcji wzbogaconej zielenią - przekazują miejscy urzędnicy.

Parklet ma być wyposażony w siedziska, stolik oraz donice z zielenią. Będzie to miejsce do odpoczynku, a zamontowany stolik pozwoli na rozstawienie napojów czy konsumpcję posiłku w trakcie spaceru

Z założenia parklet jest miejscowym poszerzeniem przestrzeni dla pieszych, które wprowadza się głównie na ulicach zdominowanych przez samochody. W przypadku Łomży konstrukcja pojawi się jednak na terenie Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma.

/zdj. ilustracyjne/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości