Reklama

W ratuszu i MPEC-u też będą odkręcać dla hospicjum

28/10/2015 06:02

Łomżyński Ratusz oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej włączyły się w akcję "Odkręcajmy dla hospicjum". Inicjatywa, w którą włącza się coraz więcej łomżyńskich instytucji polega na zbieraniu nakrętek na rzecz hospicjum pw. Ducha Świętego w Łomży.

- Pomysł narodził się spontanicznie. Zbieram nakrętki już od dłuższego czasu, przekazywałem je dalej, często nie wiedząc, gdzie ostatecznie trafiają. W różnych formach starałem się wspierać łomżyńskie hospicjum wcześniej, pomyślałem więc, czemu by nie pomóc w ten sposób? – mówi pomysłodawca całego przedsięwzięcia Krzysztof Cieśliński, pracownik Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz przewodniczący Rady Osiedla nr 11. Akcję koordynują także Adam Budziszewski, Piotr Pawłowski i Kamila Mogielnicka.

Mimo, że akcja trwa niespełna trzy tygodnie to zintegrowała już spore rzesze ludzi. Włączyły się w nią spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, placówki oświatowe, przedsiębiorstwa. Od dzisiaj punkt odbioru nakrętek znajdzie się także w Urzędzie Miejskim (przy biurze podawczym) oraz biurze MPEC (ul. Kopernika 9a) i terenie ciepłowni miejskiej, przy ul. Ciepłej 16.

Reklama

Osoby chcące włączyć się w przedsiewziecie, mogą kontaktować się poprzez oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/odkrecajmydlahospicjum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości