Reklama

W ratuszu są wolne stanowiska pracy

30/04/2022 10:58

Prezydent Łomży ogłosił nabór na 2 wolne stanowiska urzędnicze podinspektora w Centrum Obsługi Mieszkańców.

Kandydat przystępujący do naboru musi posiadać wyższe wykształcenie (preferowane prawnicze lub administracyjne), znać szereg przepisów prawa, biegle obsługiwać komputer oraz urządzenia biurowe. Wśród wymagań znajdziemy też posiadanie obywatelstwa polskiego, pełną zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, a także niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w pracy w administracji samorządowej.

Reklama

Termin składania ofert:  do dnia 12 maja 2022 r. do godz. 15:30. - decyduje data wpływu oferty do Urzędu.

Więcej szczegółów w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości