To już druga edycja akcji “Świątecznie bezpiecznie z Przyjazną Łomżą”. Klub radnych na czele ze swoim liderem Dariuszem Domasiewiczem rozdaje dzisiaj odblaski w postaci zawieszek do plecaków najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.
Dzisiaj przy okazji mikołajkowych imprez zorganizowanych przez miasto w Hali Kulturyklub Przyjazna Łomża postanowiła rozdać dzieciom odblaski.
- Jest to druga edycja akcji organizowanej przez klub Przyjaznej Łomży, podczas której jej członkowie rozdają dzieciom elementy odblaskowe w celu poprawy ich bezpieczeństwa, bo tego nigdy za wiele - mówił podczas obdarowywania przedszkolaków lider Przyjaznej Łomży Dariusz Domasiewicz.
Radna Marlena Siok przyznała, że jako matka dwóch dzieci szkolnych i kierowca bardzo popiera tego typu akcję i cieszy się, że mogli ją wspólnie zorganizować. Tym bardziej że teraz szybciej zapada zmrok, a dzieci w tych godzinach wciąż przebywają na zewnątrz, wracając np. ze szkoły.