Reklama

W WECIE odbyły się eliminacje do konkursu "Gotuj z klasą"

19/02/2025 13:16

Tym razem w szranki stanęli uczniowie Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. W szkolnych eliminacjach wzięły udział trzy zespoły. Wygrały Amelia Kortas i Natalia Dybikowska z zespołu nr 3. Kulinarnym zmaganiom we wtorek, 18.02 przyglądał się członek zarządu województwa Bogdan Dyjuk.

Przypomnijmy, że w tym roku tematem przewodnim jest „Podlaskie inspiracje – Ziemniak, król polskiego stołu”. Uczniowie, pracując w dwuosobowych zespołach, muszą przygotować dwudaniowe menu, składające się z pierogów jako przystawki oraz dania głównego. Obowiązkowe składniki, które muszą znaleźć się w potrawach, to ziemniaki, miód i kiszonki. Oprócz walorów smakowych jury ocenia także estetykę potraw oraz ich zgodność z regionalną tradycją kulinarną.

-Nietypowe zestawienia smaków mogą budzić zaskoczenie, ale przede wszystkim powinny wyzwalać w młodych adeptach sztuki kulinarnej nowatorskie i twórcze podejście- podkreślił Bogdan Dyjuk.

Reklama

Amelia Kortas i Natalia Dybikowska są uczennicami klasy III d. W pracy nad konkursowymi daniami wspierała je Marta Jackowska, opiekunka zespołu. Natalia w konkursie wzięła udział po raz pierwszy, Amelia natomiast po raz drugi. Jak zgodnie przyznały zwyciężczynie szkolnych eliminacji, stres był. Przezwyciężyć go pomogło… gotowanie.

–Największą przyjemność sprawiło mi chyba lepienie pierogów. To była taka uspokajająca czynność, podczas której przestałam się stresować, mogłam się trochę wyciszyć – przyznała Amelia Kortas.

Reklama

Konkurs to dla niej ważne wydarzenie. Po pierwsze dlatego, że jest formą rozwoju zawodowego. Po drugie, ma okazję robić to, co lubi, czyli gotować.

–Moje uczennice zajęły pierwsze miejsce, z czego jestem bardzo dumna. Dziewczyny są bardzo szczęśliwe, a ja cieszę się razem z nimi. Trzymam kciuki za ich sukces w kolejnym etapie. Widać, że są zafascynowane gotowaniem i sprawia im to radość – powiedziała Marta Jackowska.

 Jakie dania przygotowali uczniowie? Zespół nr 1 w składzie: Marta Mieczkowska i Adrianna Gosiewska przygotował pierogi z miksem drobiowym okraszone cebulą z boczkiem oraz zaguby podlaskie z duszoną kapustą w towarzystwie miodu. Jego opiekunką była również Marta Jackowska, która prowadziła dwa kulinarne duety. Zespół nr 2 z kolei (Karolina Piotrowska i Anna Mioduszewska) zaserwował komisji konkursowej pieczone pierogi z leśną duszą oraz tajemniczo brzmiące danie: podlaskie smaki „zaklęte” w ziemniaku. Ich opiekunem był Przemysław Ciuchnicki.

Reklama

 W eliminacjach bierze udział 14 szkół z regionu, a ich uczniowie rywalizują o awans do etapu wojewódzkiego. W najbliższym czasie konkursy odbędą się w Zespole Szkół Rolniczych im. mjra Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce (20 lutego) i Zespole Szkół nr 1 im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie (21 lutego).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości