Reklama

W Wigilię urząd pracuje krócej!

19/12/2014 07:56

Uwaga! Wszyscy, którzy planują załatwianie swoich spraw w Urzędzie Miejskim w dniu 24 grudnia, muszą pamiętać, że tego dnia urząd będzie miał skrócone godziny pracy. Lepiej więc tak zaplanować swoje sprawy, by załatwić je do południa, a najlepiej jeszcze przed Wigilią. Po południu tego dnia bowiem, nie załatwimy już nic.

Jak informuje Urząd Miejski, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia (24 grudnia), Centrum Obsługi Mieszkańców i Urząd Stanu Cywilnego będą czynne w godz. 7.00-12.00, zaś pozostałe Wydziały Urzędu Miejskiego w Łomży będą czynne w godz. 7.30-12.00. Kasa Urzędu czynna będzie od godz. 7.00 do 11.30.

Natomiast we wtorek 23 grudnia w kasach Urzędu nie będzie można doładować biletów MPK.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości