Duchowa oferta dla zakochanych na Walentynki. Diecezja Łomżyńska zaprasza na specjalną mszę świętą, która odbędzie się Kościele Panien Benedyktynek w Łomży.
Do udziału we mszy zapraszają: Duszpasterstwo Rodzin, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Opactwo Sióstr Benedyktynek w Łomży. Będzie ona przeznaczona dla wszystkich zakochanych: małżonków, narzeczonych i młodzieży.
„Żar ognia – zakochani u św. Walentego.” – to myśl przewodnia spotkania, podczas którego modlić się będziemy za tych i z tymi, których połączyła wspólna droga, a na niej uczucie i pragnienie szczęścia. Podczas Mszy św. narzeczeni otrzymają szczególne błogosławieństwo i Pismo święte, małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie, a wszyscy obecni „walentynkę” od Sióstr Benedyktynek.
Reklama- czytamy w komunikacie
Msza zostanie odprawiona w Kościele Panien Benedyktynek w Łomży przy ulicy Dwornej 32, w niedzielę 13 lutego br., o godzinie 17:00.