Reklama

Walentynki 2022. W Łomży odprawiona zostanie msza w intencji zakochanych

05/02/2022 09:43

Duchowa oferta dla zakochanych na Walentynki. Diecezja Łomżyńska zaprasza na specjalną mszę świętą, która odbędzie się Kościele Panien Benedyktynek w Łomży.

Do udziału we mszy zapraszają: Duszpasterstwo Rodzin, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Opactwo Sióstr Benedyktynek w Łomży. Będzie ona przeznaczona dla wszystkich zakochanych: małżonków, narzeczonych i młodzieży.

„Żar ognia – zakochani u św. Walentego.” – to myśl przewodnia spotkania, podczas którego modlić się będziemy za tych i z tymi, których połączyła wspólna droga, a na niej uczucie i pragnienie szczęścia. Podczas Mszy św. narzeczeni otrzymają szczególne błogosławieństwo i Pismo święte, małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie, a wszyscy obecni „walentynkę” od Sióstr Benedyktynek.

Reklama

- czytamy w komunikacie

Msza zostanie odprawiona w Kościele Panien Benedyktynek w Łomży przy ulicy Dwornej 32, w niedzielę 13 lutego br., o godzinie 17:00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości