Reklama

Walentynkowe życzenia możesz złożyć w autobusie MPK

08/02/2016 06:54

Jeżeli jesteś posiadaczem miesięcznego biletu MPK na luty, to życzenia walentynkowe swojej drugiej połówce możesz złożyć w autobusie komunikacji miejskiej. Życzenia będą wyświetlane w dniach od 14 do 21 lutego na monitorach LCD w autobusach.

Walentynkowe życzenia możesz złożyć w autobusie pod warunkiem, że wykupiłeś bilet miesięczny na luty. Pasażerowie korzystający z biletów elektronicznych mogą nadesłać je e-mailem na adres: walentynki@mpklomza.pl (podając imię, nazwisko i numer biletu - tylko do wiadomości MPK) zaś posiadacze biletów papierowych mogą dostarczyć je do biura przesiębiorstwa przy ul. Spokojnej 9.

Życzenia będą wyświetlane w dniach od 14 do 21 lutego na monitorach lcd w autobusach. Jeśli więc chciałbyś swoim bliskim - żonom, mężom, rodzicom czy dzieciom - powiedzieć, że są dla ciebie ważni, że ich kochasz - zrób to w autobusie!

Reklama

- A może chciałbyś się oświadczyć swojej dziewczynie w tak nietypowy sposób - z nami wszystko jest do zrobienia! Zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do środy, 10 lutego włącznie - zachęcają pracownicy MPK w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości