Wysokie miejsca zajęli podopieczni Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży podczas IX Regionalnego Konkursu Piosenki Walentynkowej pn. "Miłość niejedno ma imię". Konkurs odbył się w weekend w Goniądzu.
Wyróżnieni są podopiecznymi Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej, prowadzącej Studio Wokalne ROK. Uczestnicy konkursu "Miłość niejedno ma imię" występowali aż w sześciu kategoriach wiekowych: soliści w wieku przedszkolnym, soliści z klas I-III szkół podstawowych, soliści z klas IV-VI szkół podstawowych, soliści z klas VII-VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum, soliści ze szkół średnich, a także dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne. W Goniądzu wystąpiło 62 wykonawców indywidualnych i 5 zespołów.
Wykonawców oceniało jury w składzie: Joanna Jabłońska, Sara Al-Shokliya oraz Katarzyna Bielawska. Sukcesem może pochwalić się troje podopiecznych Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży.
Kategoria: soliści z klas I - III szkoł podstawowych
II miejsce - Aniela Narolewska
Kategoria: soliści z klas VII-VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum
Wyróżnienie - Kacper Żmuda
Kategoria: soliści ze szkół średnich:
III miejsce - Laura Narolewska
fot. ROK Łomża/GOK Goniądz