Reklama

Walentynkowy sukces wokalistów ROK Łomża [FOTO]

20/02/2019 14:09

Wysokie miejsca zajęli podopieczni Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży podczas IX Regionalnego Konkursu Piosenki Walentynkowej pn. "Miłość niejedno ma imię". Konkurs odbył się w weekend w Goniądzu.

Wyróżnieni są podopiecznymi Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej, prowadzącej Studio Wokalne ROK. Uczestnicy  konkursu "Miłość niejedno ma imię" występowali aż w sześciu kategoriach wiekowych: soliści w wieku przedszkolnym, soliści z klas I-III szkół podstawowych, soliści z klas IV-VI szkół podstawowych, soliści z klas VII-VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum, soliści ze szkół średnich, a także dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne. W Goniądzu wystąpiło 62 wykonawców indywidualnych i 5 zespołów.

Wykonawców oceniało jury w składzie: Joanna Jabłońska, Sara Al-Shokliya oraz Katarzyna Bielawska. Sukcesem może pochwalić się troje podopiecznych Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży.

Kategoria: soliści z klas I - III szkoł podstawowych

II miejsce - Aniela Narolewska

Reklama

Kategoria: soliści z klas VII-VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum

Wyróżnienie - Kacper Żmuda

Kategoria: soliści ze szkół średnich:
III miejsce - Laura Narolewska

 

fot. ROK Łomża/GOK Goniądz

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości