Dziś rano o godzinie 07:00 mija dokładnie 4 lata od czasu kiedy brałem udział w mobilnym proteście mieszkańców, lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników szpitala przeciwko przekształceniu naszego szpitala w jednoimienny szpital zakaźny.
Decyzją Wojewody Podlaskiego (PiS) nasz szpital został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. Zabrano nam jedyny szpital. My mieszkańcy blisko 60 tysięcznego miasta po udzielenie pomocy medycznej musieliśmy udawać się do Zambrowa, Ostrołęki, Kolna, Grajewa czy Białegostoku.
Warto o tym pamiętać.
W mediach społecznościowych kierowane są do mnie pytania „gdzie Pan Domasiewicz był jak zamykano nam szpital”...
Odpowiadam.
Byłem tam, gdzie powinienem być! Byłem z Wami!
Dariusz Domasiewicz
Radny Rady Miejskiej w Łomży
Sfinansowano z KWW Dariusza Domasiewicza