Reklama

Walka o szpital w Łomży! Dariusz Domasiewicz: Byłem tam, gdzie powinienem być!

16/03/2024 11:30

Dziś rano o godzinie 07:00 mija dokładnie 4 lata od czasu kiedy brałem udział w mobilnym proteście mieszkańców, lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników szpitala przeciwko przekształceniu naszego szpitala w jednoimienny szpital zakaźny.

Decyzją Wojewody Podlaskiego (PiS) nasz szpital został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. Zabrano nam jedyny szpital. My mieszkańcy blisko 60 tysięcznego miasta po udzielenie pomocy medycznej musieliśmy udawać się do Zambrowa, Ostrołęki, Kolna, Grajewa czy Białegostoku.

Warto o tym pamiętać.

W mediach społecznościowych kierowane są do mnie  pytania „gdzie Pan Domasiewicz był jak zamykano nam szpital”...

Odpowiadam.

Byłem tam, gdzie powinienem być! Byłem z Wami! 

Dariusz Domasiewicz

Radny Rady Miejskiej w Łomży

Sfinansowano z KWW Dariusza Domasiewicza

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/03/2024 11:34
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości