Reklama

Warsztaty artRecyclingu w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży

16/03/2015 10:21

Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży zaprasza w dniu 20 marca 2015 r. na nocne warsztaty artystyczne pt. „Zrób COŚ z niczego" organizowane z okazji 20-lecia istnienia Technikum Ochrony Środowiska.

Myślą przewodnią zajęć jest recykling artystyczny. Warsztaty kierowane są do osób, które chcą stworzyć coś z niczego, odkryć drugie życie zwykłych rzeczy! Zamiast wyrzucać na śmietnik zużyte przedmioty można zamienić się w artystę i uwolnić kreatywność! 

Zajęcia będą odbywały się pod opieką nauczycieli ZSDiG oraz zaproszonych gości.

- Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła! Warsztaty mogą być okazją do realizacji wytworów ludzkiej wyobraźni, ale również inspiracją do stworzenia czegoś własnoręcznie. Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Matki? Szukasz upominków dla najmłodszych? Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego! - przekazuje Katarzyna Mieczkowska, współorganizator warsztatów artystycznych

Reklama

W ramach zajęć przeobrażone zostaną stare gazety, skrawki materiałów, plastikowe i szklane butelki, banery reklamowe, puszki, słoiki, guziki i inne odpady (te, które możecie ze sobą przynieść). Własnoręcznie wykonasz biżuterię z koralików, ekologiczne torby, ręcznie szyte ozdoby świąteczne z filcu i wiele innych... w coś NOWEGO I PRZYDATNEGO.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję:

pożytecznie spędzić wolny czas, poznać nowatorskie techniki artystyczne, kształtować sprawności manualne, rozwinąć własną wyobraźnię twórczą i pomysłowość, zastosować nabyte umiejętności w życiu codziennym, pogłębić wiedzę ekologiczną przez wykorzystywanie w pracy odpadów i racjonalne wykorzystywanie materiałów, współpracować w grupie.

WSTĘP WOLNY!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości