129 absolwentów pożegnała w ubiegły piątek łomżyńska Weta. Dyrektor Albina Chojak, kierując do nich swe słowa pełne otuchy, podkreślała, że drzwi Szkoły będą zawsze gościnnie otwarte. Cytując słowa Papieża – Polaka, zachęcała do dalszej edukacji, podejmowania życiowych wyzwań oraz realizacji marzeń.
Absolwentów żegnali wychowawcy: p. Marta Jankowska, p. Katarzyna Jankowska, p. Joanna Włostowska, p. Jolanta Przybyłowska, p. Tomasz Wojewoda, p. Danuta Pędzich, p. Justyna Zaczek, p. Aleksandra Dzbeńska.
Już od kilku lat w Wecie spośród uczniów kończących szkołę wybierany jest Absolwent Roku. Od tego roku szkolnego Pani Krystyna Michalczyk – Kondratowicz ufundowała Stypendium im. Stanisława Michalczyka I Dyrektora Szkoły w wysokości 1000 zł przyznawane jednorazowo dla wyjątkowego absolwenta. Nagrodzonym absolwentem został Przemysław Bazydło – uczeń z klasy IV E, przyszły technik weterynarii.
Jak napisał P. Coelho „To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące".