Reklama

Weta pożegnała swoich absolwentów [FOTO]

27/04/2015 06:48

129 absolwentów pożegnała w ubiegły piątek łomżyńska Weta. Dyrektor Albina Chojak, kierując do nich swe słowa pełne otuchy, podkreślała, że drzwi Szkoły będą zawsze gościnnie otwarte. Cytując słowa Papieża – Polaka, zachęcała do dalszej edukacji, podejmowania życiowych wyzwań oraz realizacji marzeń.

Absolwentów żegnali wychowawcy: p. Marta Jankowska, p. Katarzyna Jankowska, p. Joanna Włostowska, p. Jolanta Przybyłowska, p. Tomasz Wojewoda, p. Danuta Pędzich, p. Justyna Zaczek, p. Aleksandra Dzbeńska.

Już od kilku lat w Wecie spośród uczniów kończących szkołę wybierany jest Absolwent Roku. Od tego roku szkolnego Pani Krystyna Michalczyk – Kondratowicz ufundowała Stypendium im. Stanisława Michalczyka I Dyrektora Szkoły w wysokości 1000 zł przyznawane jednorazowo dla wyjątkowego absolwenta. Nagrodzonym absolwentem został Przemysław Bazydło – uczeń z klasy IV E, przyszły technik weterynarii.

Reklama

Jak napisał P. Coelho „To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące". 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości