Reklama

Wicemistrzyni olimpijska w Łomży

LIS15

Akademia Łomżyńska godz: 12:30

W tym roku wywalczyła wicemistrzostwo olimpijskie w boksie. Każdy z Was będzie miał szansę poznać Julię Szeremetę.

Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Paryżu zawita do naszego miasta. Już 15 listopada (piątek) o godz. 12:30 w Akademii Łomżyńskiej (aula 315) będziemy mieli okazję poznać osobiście Julię Szeremetę, niezwykle utalentowaną sportsmenkę i inspirację dla wszystkich, którzy marzą o karierze sportowej!

Serdecznie zapraszamy studentów, pracowników Akademii Łomżyńskiej, a także uczniów łomżyńskich szkół. Julia opowie o swojej drodze na międzynarodowe areny, wyzwaniach, z jakimi się zmagała, i motywacji, która pomogła jej osiągnąć szczyt.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/11/2024 18:42
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości