Reklama

Wiceprezydent Garlicki ma koronawirusa

29/10/2020 22:37

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, u zastępcy prezydenta Łomży Andrzeja Garlickiego potwierdzono obecność koronawirusa. Z naszych ustaleń wynika, że to nie jedyne zakażenie w ratuszu.

Od kilku dni wiceprezydent Andrzej Garlicki miał przebywać na pracy zdalnej, był również nieobecny podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej. Wiele osób próbowało wyjaśnić jego zagadkową absencję. Dziś okazało się, że ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. To póki co nieoficjalne informacje, które będziemy chcieli jak najszybciej zweryfikować.

Z naszej wiedzy wynika, że to nie jedyny przypadek COVID-19 w Urzędzie Miejskim w Łomży, bowiem dodatni wynik ma podobno skarbnik miasta Elżbieta Parzych. Ona również nie brała udziału w sesji i jak ustaliliśmy od tygodnia nie pojawiała się w pracy. Dowiedzieliśmy się, że źródłem choroby może być miejski Wydział Inwestycji, gdzie "pozytywnych" jest już kilka osób i pojawiły się one wcześniej.

Reklama

Zapewne niebawem będziemy wiedzieli, ile osób trafi na kwarantannę. Z racji tego, że zastępca prezydenta Garlicki miał przebywać na pracy zdalnej, tych osób może być mniej. Wiemy na pewno, że uczestniczył w poniedziałkowej Komisji Gospodarki Komunalnej, Rozwoju i Przedsiębiorczości, a tam było sporo radnych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości