Reklama

Wieczorny wypadek na Piłsudskiego [FOTO]

23/03/2018 08:22

Wczoraj około godz. 19.30 na Al. Piłsudskiego, w pobliżu skrzyżowania z Rycerską, doszło do zderzenia Infinity z Volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została odwieziona do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia, które zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Oba pojazdy jechały Aleją Piłsudskiego od strony Szosy Zambrowskiej. W pewnym momencie kierujący Infinity, jadąc za Volkswagenem, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył niemieckiego auta, które zwolniło aby skręcić w prawo, w ulicę Rycerską. Wstępnie policjanci określili przyczynę najechania jako niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, ale badana będzie też ich prędkość.

W wyniku uderzenia w tył Volkswagena ucierpiał jego pasażer. Załoga karetki pogotowia zdecydowała o przewiezieniu go do szpitala, gdzie okazało się, że obrażenia zakłócają normalne funkcjonowanie organizmu na okres powyżej siedmiu dni, a w takim przypadku zdarzenie kwalifikowane jest jako wypadek, co wiąże się z koniecznością sporządzenia pełnej dokumentacji dla sądu, który rozstrzyga o winie i decyduje o nałożeniu kary na sprawcę.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości