Reklama

Wielki mecz łomżanek! 

Piłkarki ręczne Handballu Łomża mają kolejne trzy punkty. 

Po inauguracyjnej wysokiej wygranej z MTS-em Giżycko podopieczne Anety Kutno rozegrały pierwszy mecz przed własną publicznością. Łomżanki zmierzyły się z silniejszym KPR-em Białystok.

Nasza dziewczęta triumfowały 42:32 i z kompletem punktów są liderem II ligi kobiet. Wielkie gratulacje!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości