Grudzień to wyjątkowy miesiąc. To czas magii, spełniania marzeń i wszystkich innych niezwykłych procesów. Dla konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego to także czas świątecznego spotkania, które każdego roku rozpoczyna działania konkursowe. W tym roku podwójnie piękny i magiczny bo przybliżający do niezwykłej, jubileuszowej Gali 10-lecia Konkursu.
Gospodarzem tegorocznej wigilii była Restauracja Retro w Łomży, która zaserwowała wszystkim uczestnikom spotkania nie tylko mnóstwo przepysznych dań, ale zadbała również o każdy, najmniejszy świąteczny detal. Finalistki konkursu odwiedził również Święty Mikołaj, który dostarczył ogrom prezentów, pośród których znalazły się wielkie torby wypełnione kosmetykami od polskiej marki Eveline Cosmetics, vouchery na zabiegi pielęgnacji włosów do studia fryzur "Amelia" w Łomży oraz Blanc de Blancs Brut od producenta win JP Chenet.
W świątecznym spotkaniu poza zespołem Miss Polonia Województwa Podlaskiego oraz finalistkami uczestniczyli także partnerzy - Firma Tiens, która współpracę z konkursem rozpoczęła w zeszłym roku. Przypomnijmy, że to właśnie w ramach tej współpracy obecnie panująca Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024 - Julia Jakubiak miała możliwość odwiedzić Chiny oraz wziąć udział w 33-leciu Grupy Tiens, wydarzeniu na którym spotkali się Liderzy Korporacji oraz partnerzy z całego świata. Firma w tym roku również wybierze swoją Miss, na którą z pewnością czekać będzie wiele wspaniałych niespodzianek, a być może nawet podobna podróż!
Jubileuszową, 10-tą Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2025 poznamy już 15 marca. Gala finałowa odbędzie się w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.