Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu dużego psa na drodze z Łomży do Ostrołęki. Po przybyciu na miejsce okazało się, że to martwy wilk. Zwierzę zostało przekazane odpowiednim służbom.
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 7:00 na drodze z Łomży do Ostrołęki, za hotelem Fadom i stacją benzynową. Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąconym dużym psie. Na miejsce udali się wraz z weterynarzem.
– Weterynarz stwierdził, że jest to truchło wilka. Martwe zwierzę zostało przekazane odpowiednim służbom – powiedziała Urszula Brulińska, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.