Reklama

Wiosenna akcja oddawania krwi w Wecie

20/03/2015 13:00

W związku z rozpoczynającą się wiosną uczniowie łomżyńskiej Wety stanęli dziś w długiej kolejce, aby podzielić się swym cennym darem. W akcję włączyło się 40 osób. - Młodzież łomżyńskiej Wety aktywnie uczestniczy w tego typu akcjach na terenie szkoły, a wielu z nich oddaje krew także w stacji krwiodawstwa w szpitalu- przekazuje Magdalena Budziszewska z Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

- Ważne jest ratowanie ludzkiego życia - tłumaczą tegoroczne maturzystki Paulina i Ania, opuszczając z uśmiechem na twarzach miejsce akcji.

Pierwsza wiosenna akcja oddawania krwi zakończona sukcesem- aż16 litrów drogocennego płynu trafi do potrzebujących.

„Dajemy z siebie to, co najcenniejsze„ - to hasło akcji 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości