Reklama

Wkrótce ferie zimowe. Zgłoś autokar do kontroli!

15/01/2015 10:59

Za niewiele ponad tydzień rozpoczną się zimowe ferie. Już dziś łomżyńska policja apeluje, by osoby wyjeżdżające odpowiednio przygotowały się do podróży. Wyjeżdżając na zimowy wypoczynek autokarem nie wahajmy się poprosić Policję o sprawdzenie stanu technicznego pojazdu czy kondycji kierowcy. Kilka minut poświęconych na kontrolę może zaważyć na Waszym bezpieczeństwie.

Autokar do kontroli przed wyjazdem "w trasę" należy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem pod numerami telefonów:

zgłoszenie telefoniczne bezpośrednio do Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego pod nr tel. 86 474-12-78, Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego 474-12-71, Sekretariatu Wydziału Ruchu Drogowego 474-12-70, Asystenta ds. nadzoru nad służbą 474-12-73 lub bezpośrednio do Oficera Dyżurnego KMP w Łomży pod nr 474 12 12.

Kontrole autokarów odbywają się na Placu Niepodległości (dawny dworzec PKS).

O kontrole mogą się zwracać organizatorzy wyjazdów zorganizowanych, jak też sami rodzice. W sprawie kontroli można także zadzwonić do Inspekcji Transportu Drogowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości